O nas

O Positive Energy

 Pasja towarzyszy nam od początku... Wszystko zaczęło się od zajęć aerobiku na pewnej sali gimnastycznej. Mariolka wynajmowała sale to tu to tam, a gdzie się nie pojawiła, przyciągała swoją pasją i energią ludzi, pragnących zmienić swój styl życia i pragnących trochę popracować nad sobą. W tych czasach królowała zumba. Maratony organizowane przez Positive Energy przeszły do historii jako wielowymiarowe spektakle tematyczne. Z biegiem czasu wynajmowaliśmy coraz więcej sal i podróżowanie po całym powiecie stawało się coraz bardziej męczące. Postanowiliśmy znaleźć stałe miejsce, gdzie mogliśmy zapewnić lepsze warunki ćwiczącym, stały grafik zajęć i większy komfort. Przez dwa lata działaliśmy przy ul. 11-go listopada, ale potrzeba rozwoju sprawiła, że już ponad rok jesteśmy na ul. Słowackiego 17a. Podróż zaczęta na sali gimnastycznej nie kończy się tutaj. Wszyscy w firmie są fit-freakami i zawsze traktowaliśmy całe to przedsięwzięcie jako próbę pokazania naszego stylu życia i pomocy innym wejść na drogę zdrowego trybu życia. Ciągle rozwijamy się, inwestujemy w sprzęt i nowe zajęcia. Nasze plany zawsze były i są większe niż tymczasowe możliwości, ale krok po kroku sprawiamy, że miejsce które tworzymy przyciąga coraz więcej ludzi, ponieważ to ludzie tworzą klub, a my dzięki wam możemy tworzyć miejsce dla ludzi.

Trenerzy

 Prowadzimy prostą selekcję instruktorów. Oprócz kwalifikacji na najwyższym poziomie, wymagamy błysku w oku na widok ludzi chcących ćwiczyć. Nasi trenerzy to przede wszystkim ludzie z pasją, którzy chcą się tą pasją dzielić. Nie ważne czy jesteś początkujący czy zaawansowany. Nawet najlepszy instruktor kiedyś był początkujący i nasi trenerzy nie zapominają o tych czasach. Wprowadzimy cię do klubu, do społeczności. Pokażemy jakie zajęcia są dla Ciebie najlepsze. Naszą misją jest twoje zdrowie.

Sale i sprzęt

 Posiadamy wszystko czego potrzebujesz do zbudowania sylwetki, spalania kalorii, popracowania nad formą. Dysponujemy dużą salą fitness - w której lubimy przebywać bardziej niż w naszych domach. Do tego mamy salę do pole dance i jogi, indoor cycling, no i oczywiście szatnie i sanitariaty. Nasza recepcja to miejsce gdzie przywitamy cię z uśmiechem i pomożemy na każdym etapie twojej przygody z pozytywną energią, a także miejsce gdzie pomożemy ci się zregenerować i nawodnić.

about-right-img.png

Warto nam zaufać

Zadowoleni klienci

Pozytywne opinie

Nasza kadra profesjonalistów

148171247101112

O nas

Positive Energy to firma, która jest stworzona z myślą o Tobie. W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Adresy

Klub fitness mieści się w Myszkowie

  • ul. Słowackiego 17a
  • +48 668 122 274

Adres siedziby spółki:

  • Positive Energy sp. z o.o.
  • NIP: 577 197 76 75
  • ul. Moniuszki 5 42-310 Żarki
  • biuro@positive-energy.pl
© Copyrights Positive Energy sp. z o.o. {2018}. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by RadiusTheme

Szukaj