Image

Pasja towarzyszy nam
od początku

Wszystko zaczęło się od zajęć aerobiku na pewnej sali gimnastycznej. Mariolka wynajmowała sale to tu to tam, a gdzie się nie pojawiła, przyciągała swoją pasją i energią ludzi, pragnących zmienić swój styl życia i pragnących trochę popracować nad sobą. W tych czasach królowała zumba. Maratony organizowane przez Positive Energy przeszły do historii jako wielowymiarowe spektakle tematyczne. Z biegiem czasu wynajmowaliśmy coraz więcej sal i podróżowanie po całym powiecie stawało się coraz bardziej męczące. Postanowiliśmy znaleźć stałe miejsce, gdzie mogliśmy zapewnić lepsze warunki ćwiczącym, stały grafik zajęć i większy komfort. Przez dwa lata działaliśmy przy ul. 11-go listopada, ale potrzeba rozwoju sprawiła, że już ponad rok jesteśmy na ul. Słowackiego 17a. Podróż zaczęta na sali gimnastycznej nie kończy się tutaj. Wszyscy w firmie są fit-freakami i zawsze traktowaliśmy całe to przedsięwzięcie jako próbę pokazania naszego stylu życia i pomocy innym wejść na drogę zdrowego trybu życia. Ciągle rozwijamy się, inwestujemy w sprzęt i nowe zajęcia. Nasze plany zawsze były i są większe niż tymczasowe możliwości, ale krok po kroku sprawiamy, że miejsce które tworzymy przyciąga coraz więcej ludzi, ponieważ to ludzie tworzą klub, a my dzięki wam możemy tworzyć miejsce dla ludzi.
Trenerzy

Prowadzimy prostą selekcję instruktorów. Oprócz kwalifikacji na najwyższym poziomie, wymagamy błysku w oku na widok ludzi chcących ćwiczyć. Nasi trenerzy to przede wszystkim ludzie z pasją, którzy chcą się tą pasją dzielić. Nie ważne czy jesteś początkujący czy zaawansowany. Nawet najlepszy instruktor kiedyś był początkujący i nasi trenerzy nie zapominają o tych czasach. Wprowadzimy cię do klubu, do społeczności. Pokażemy jakie zajęcia są dla Ciebie najlepsze. Naszą misją jest twoje zdrowie.
Sale i sprzęt

Posiadamy wszystko czego potrzebujesz do zbudowania sylwetki, spalania kalorii, popracowania nad formą. Dysponujemy dużą salą fitness - w której lubimy przebywać bardziej niż w naszych domach. Do tego mamy salę do pole dance i jogi, indoor cycling, no i oczywiście szatnie i sanitariaty. Nasza recepcja to miejsce gdzie przywitamy cię z uśmiechem i pomożemy na każdym etapie twojej przygody z pozytywną energią, a także miejsce gdzie pomożemy ci się zregenerować i nawodnić.

Group fitness

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque.

Time base exercise

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque.

Body balance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque.

Cardio programs

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque.

Testimonials

Member with more
value in membership

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing imperdiet elit nean commodo ligula eget dolor. Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis. Sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam. Fusce aliquam dolor Donec vel felis

Read more

Fitness92%
Muscular63%
Nutrition75%
Burn fat55%

Meet our team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing imperdiet elit nean commodo ligula eget dolor cum sociis theme natoque penatibus et magnis dis.

David Harrison
David HarrisonPersonal Trainer
Andrea may
Andrea mayPersonal Trainer
Martin jose
Martin josePersonal Trainer
Jenifer nee
Jenifer neePersonal Trainer

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image