W związku ze stopniowym przyrwacaniem funkcjonowania klubów fitness, rząd wydał zalecenia i informacje odnośnie środków ostrożności koniecznych do zachowania.

Prosimy zapoznać się z tekstem tych zaleceń klikając na ten link. Będziemy prosili Cię o ich przestrzeganie.

Nałożono na nas obowiązek ograniczenia ilości jednocześnie przebywających w klubie osób. By móc rzetelnie wypełniać nałożone na nas obostrzenia, byliśmy zmuszeni wprowadzić obowiązkowe rezerwacje na zajęcia i wdrożyć system który lepiej niż do tej pory radzi sobie z tym zadaniem.

Jeśli przy podpisaniu regulaminu naszego klubu podałaś/łeś aktualny adres mailowy, wysłaliśmy Ci na niego wiadomość o tytule "Dołącz do gymsteer.com". Żeby móc zarezerwować miejsce na zajęciach:

  1. kliknij w link znajdujący się tym mailu
  2. ustaw swoje nowe hasło do systemu rezerwacji
  3. zaloguj się do systemu rezerwacji pod tym linkiem Pamiętaj by zaznaczyć 'zapamiętaj mnie' jeśli korzystasz ze swojego komputera.
  4. kliknij link 'grafik zajęć' znajdujący się na górze tej strony
  5. zostaniesz przeniesiona/y do kalendarza z naszymi zajęciami, po kliknięciu w interesujące Cię zajęcia będziesz mogła/mógł zapisać się na nie

Jeśli adres mail który nam podałaś/łeś przy rejestracji jest nieaktualny, lub nie otrzymałaś wiadmości "Dołącz do gymsteer.com" z innego powodu, a także jeśli jesteś nową klientką/klientem i chcesz mieć możliwość rezerwacji zanim do nas przyjdziesz, wypełnij formularz poniżej. Jeśli podasz w nim aktualny adres email, wyślemy ci na niego wiadomość z linkiem.

W razie jakichkolwiek problemów, służymy pomocą pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oraz tel. 668 163 484

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image