Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów nasz klub jest otwarty tylko w ramach zajęć sportowych, oraz dla osób przygotowujących się do zawodów sportowych.
Osoby chcące skorzystać z siłowni muszą podpisać oświadczenie że przygowują się do zawodów.
Siłownia jest dostępna w tym reżimie sanitarnym w godzinach 9:00 - 13:00 oraz 15:00-20:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty w godzinach 10:00-13:00.
Jednocześnie informujemy że podjeliśmy dodatkowe kroki zmierzające do zapewnienia zwiekszonego bezpieczeństwa sanitarnego:
- Skróciiśmy czas zajęć tak by zapewnić pomiędzy nimi czas potrzebny na dezynfekcję i wietrzenie
- Cała powierzchnia klubu, sal, szatni, sanitariatów oraz recepcji codziennie są całkowicie odkażane środkiem wiruso i bakteriobójczym za pomocą zamgławiacza.
- Zachowujemy odstępy podczas ćwiczeń oraz w przejściach i na recepcji.
- Korzystamy z maseczek na calej przestrzeni klubu, poza momentami wytężonego wysiłku fizycznego.
- Wszelki sprzęt stacjonarny z którym mamy bezpośredni kontakt jest dodatkowo odkażany kilka razy dziennie. Prosimy także by sami ćwiczący przecierali go przed i po korzystaniu,
- Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc na zajęciach, tak byśmy mogli kontrolować ilość ich uczestników i zapewnić dostateczne odstępy.
- Prosimy o zabieranie ze sobą i korzystanie z własnych ręczników podczas ćwiczeń.
- Przy każdym wejściu na obiekt wymagamy wypełnienia imiennej ankiety zdrowotnej.


Mamy nadzieję, że powzięte przez nas środki pozwolą nam, sportowcom i zawodnikom utrzymać formę jaką budowaliśmy przez długi czas oraz pozwoli zachować odporność i zdrowie w tych trudnych czasach.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image